St. Theobaldusgilde



Gemaakt door:

Laatst bijgewerkt op :

16 oktober 2018


Agenda Kruisboog.pdf

Download Agenda.

Datum

Begin

Einde

Onderwerp

Locatie

ma 1 10 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 3.

't Gildehuus

ma 8 10 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 4.

't Gildehuus

di 9 10 2018

20:00

22:00

Ledenvergadering gilde

't Gildehuus

ma 15 10 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 5.

't Gildehuus

do 18 10 2018

19:00

21:30

Dorpen Vlak in St. Anthonis met Zeeland, Cupi'do en Overloon.

Scouting

za 20 10 2018

14:00

16:30

2e BKB St. Anthonis in Overloon

't Gildehuus

zo 21 10 2018

10:30

14:00

2e BKB  St. Anthonis in Overloon

't Gildehuus

ma 22 10 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 6.

't Gildehuus

zo 28 10 2018

9:00

13:00

Vrije Wip in Eindhoven

Gennepermolen

ma 29 10 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 7.

't Gildehuus

zo 4 11 2018

9:00

13:00

Vrije Wip in Eindhoven

Gennepermolen

ma 5 11 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 8.

't Gildehuus

zo 11 11 2018

9:00

13:00

Vrije Wip in Eindhoven

Gennepermolen

ma 12 11 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 9.

't Gildehuus

di 13 11 2018

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Oploo met Beers en Overloon.

Watermolen

za 17 11 2018

14:00

16:30

3e BKB bij Fortuna

Handboog

zo 18 11 2018

10:30

14:00

3e BKB bij Fortuna

Handboog

zo 18 11 2018

9:00

13:00

Vrije Wip in Eindhoven

Gennepermolen

ma 19 11 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 10.

't Gildehuus

di 20 11 2018

20:00

22:00

Kleine kring Vergadering

t Gildehuus

ma 26 11 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 11.

't Gildehuus

ma 3 12 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 12.

't Gildehuus

zo 9 12 2018

10:30

17:30

Koningen, Dames en 65+ in Overloon (Groeningen)

't Gildehuus

ma 10 12 2018

19:30

21:30

Wintercompetitie 13.

't Gildehuus

ma 17 12 2018

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Beers met Overloon en St. Anthonis.

CROTOS

ma 7 01 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 14.

't Gildehuus

ma 14 01 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 15.

't Gildehuus

za 19 01 2019

14:00

16:30

4e BKB in Heijen

Den Toomp

zo 20 01 2019

10:30

14:00

4e BKB in Heijen

Den Toomp

ma 21 01 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 16.

't Gildehuus

ma 28 01 2019

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met St. Anthonis, Boxmeer en Heijen.

't Gildehuus.

ma 4 02 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 17.

't Gildehuus

vr 8 02 2019

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Heijen met Zeeland, Overloon en Fortuna.

Den Toomp

ma 11 02 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 18.

't Gildehuus

za 16 02 2019

14:00

16:30

5e BKB in Schijndel

Schijndel

zo 17 02 2019

10:30

14:00

5e BKB in Schijndel

Schijndel

ma 18 02 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 19.

't Gildehuus

ma 25 02 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 20.

't Gildehuus

ma 4 03 2019

0:00

0:00

Carnaval


ma 11 03 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 21.

't Gildehuus

wo 13 03 2019

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Boxmeer met Overloon en Oploo.

Boxmeer.

za 16 03 2019

14:00

16:30

6e BKB in Gelderland

Gelderland

zo 17 03 2019

10:30

14:00

6e BKB in Gelderland

Gelderland

ma 18 03 2019

19:30

21:30

Wintercompetitie 22. Laatste.

't Gildehuus

vr 5 04 2019

18:00

21:00

Dorpen Vlak in Beers. Finale Allemaal

CROTOS

zo 7 04 2019

10:00

18:00

Semi Interland in Schijndel

Schijndel

zo 14 04 2019

9:00

14:00

7e BKB Brabantskampioenschap in Overloon. (Groeningen)

t Gildehuus

ma 24 02 2020

0:00

0:00

Carnaval 2020

Overloon