St. Theobaldusgilde



Gemaakt door:

Laatst bijgewerkt op :

6--2022


Download Agenda.

Datum

Begin

Einde

Onderwerp

Locatie

za 03 09 22

12:00

14:00

5e Dorpen Wip in Heijen

Heijen

zo 04 09 22

13:00

14:00

Kleine Kring in Blitterswijck

Blitterswijck

ma 05 09 22

19:30

21:30

1e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 09 09 22

19:45

21:30

1e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

za 10 09 22

14:30

17:00

Najaarscomp Wip in Heijen 1 van 4

Heijen

zo 11 09 22

13:00

14:00

Kleine Kring Reserve datum


ma 12 09 22

19:30

21:30

2e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

wo 14 09 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Vortum met Cupi'do, Oploo,  Heijen,  Overloon en Groeningen

MFC Vortum

vr 16 09 22

19:30

20:30

1e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

za 17 09 22

13:30

15:30

1e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

ma 19 09 22

19:30

21:30

3e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 23 09 22

20:00

22:00

Vergadering Dorpen wip in Heijen

Den Toomp

za 24 09 22

14:30

17:00

Najaarscomp Wip in Oploo 2 van 4

Watermolen

zo 25 09 22

11:00

14:00

6e NKB koningen der koningen

't Gildehuus

ma 26 09 22

19:30

21:30

4e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 30 09 22

19:45

21:30

2e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

za 01 10 22

14:30

17:00

Najaarscomp Wip in Overloon 3 van 4

Watermolen

ma 03 10 22

19:30

21:30

5e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

za 08 10 22

14:30

17:00

Najaarscomp Wip in Groeningen 4 van 4

Groeningen

ma 10 10 22

19:30

21:30

6e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 14 10 22

19:30

20:30

2e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

za 15 10 22

13:30

15:30

2e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

ma 17 10 22

19:30

21:30

7e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

ma 24 10 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Groeningen met Fortuna, Oploo, Cupi'do, St. Anthonis en Overloon

Groeningen

vr 28 10 22

19:45

21:30

3e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

zo 30 10 22

9:00

13:00

Vrije wedstrijd  in Eindhoven (1 van 4)

Eindhoven

vr 04 11 22

19:45

21:30

4e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

zo 06 11 22

9:00

13:00

Vrije wedstrijd  in Eindhoven (2 van 4)

Eindhoven

ma 07 11 22

19:30

21:30

9e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 11 11 22

19:45

21:30

5e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

zo 13 11 22

9:00

13:00

Vrije wedstrijd  in Eindhoven (3 van 4)

Eindhoven

di 15 11 22

20:00

22:00

Kleine kring Vergadering in Blitterswijck

Blitterswijck

vr 18 11 22

19:30

20:30

3e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

za 19 11 22

13:30

15:30

3e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

zo 20 11 22

9:00

13:00

Vrije wedstrijd  in Eindhoven (4 van 4)

Eindhoven

di 22 11 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Oploo met Zeeland, Overloon, Vortum,  St. Anthonis en Beers

Watermolen

vr 25 11 22

19:45

21:30

6e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

vr 02 12 22

19:45

21:30

7e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 05 12 22

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Beers met Vortum, Overloon,   Groeningen en Oploo

Beers

vr 09 12 22

19:45

21:30

8e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 12 12 22

19:30

21:30

13e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 16 12 22

19:45

21:30

9e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

za 17 12 22

10:30

13:00

Koningen  BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

ma 19 12 22

19:30

21:30

14e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 23 12 22

19:45

21:30

10e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

vr 30 12 22

19:45

21:30

11e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 09 01 23

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met Fortuna, Zeeland, Oploo en Heijen

't Gildehuus

vr 13 01 23

19:45

21:30

12e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 16 01 23

19:30

21:30

16e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 20 01 23

19:30

20:30

4e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

za 21 01 23

13:30

15:30

4e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

ma 23 01 23

19:00

21:30

Dorpen Vlak in Overloon met St. Anthonis, Cupi'do, Groeningen, Vortum en Beers

't Gildehuus

vr 27 01 23

19:45

21:30

13e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 30 01 23

19:30

21:30

17e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 03 02 23

19:45

21:30

14e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 13 02 23

19:30

21:30

18e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

do 16 02 23

19:00

21:30

Dorpen Vlak in St. Anthonis met Zeeland, Heijen, Overloon, Groeningen en Beers

Sint Patrickpad

vr 17 02 23

19:30

20:30

5e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

za 18 02 23

13:30

15:30

5e BKB wedstrijd in Heijen

Den Toomp

vr 24 02 23

19:45

21:30

15e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 06 03 23

19:30

21:30

20e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

di 07 03 23

19:00

21:30

Dorpen Vlak in met Zeeland, Cupi'do, Vortum, Overloon en Groeningen

Zeeland

vr 10 03 23

19:45

21:30

16e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

vr 17 03 23

19:30

20:30

6e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

za 18 03 23

13:30

15:30

6e BKB wedstrijd in Overloon

't Gildehuus

ma 20 03 23

19:30

21:30

22e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 24 03 23

19:45

21:30

17e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 27 03 23

19:30

21:30

23e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 31 03 23

19:45

21:30

18e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 03 04 23

19:30

21:30

24e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 14 04 23

18:00

21:30

Dorpen Vlak in met Heijen Finale

Den Toomp

za 15 04 23

9:00

14:00

7e BKB Brab. Kamp. wedstrijd in Heijen

Den Toomp

ma 17 04 23

19:30

21:30

25e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 21 04 23

19:45

21:30

19e Wintercomp in Heijen

Den Toomp

ma 24 04 23

19:30

21:30

26e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

vr 28 04 23

19:45

21:30

20e Wintercomp in Heijen (Laatste)

Den Toomp

ma 01 05 23

19:30

21:30

27e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

ma 08 05 23

19:30

21:30

28e Wintercomp. 22/23

't Gildehuus

ma 15 05 23

19:30

21:30

29e Wintercomp. 22/23 Laatste

't Gildehuus