St. Theobaldusgilde



Gemaakt door:

Laatst bijgewerkt op :

16 januari 2018


Download de

Eindstand

Zomercomp. Wip

Zomercomp 2016-7.xlsx


Naam

Plaats

6-jun

13-jun

27-jun

4-jul

11-jul

18-jul

25-jul

Totaal

Gem.

1

Geert Arts

Overloon

18

18

20

20

19

19

20

134

19,14

2

Peter Jacobs

Groeningen

19

18

19

20

19

19

17

131

18,71

3

Theo van Kessel

Groeningen

19

19

19

20

16

18

19

130

18,57

4

Theo Sommers

Oploo

19

18

18

18

18

19

19

129

18,43

5

Frank Akkermans

Oss

17

18

18

17

19

18

20

127

18,14

6

Jo Vluggen

Boekel

18

19

18

19

18

14

16

122

17,43

7

Gerrit Behet

Heijen

20

14

18

16

13

19


100

16,67

8

Math Rutten

Overloon

13

18

14

14




59

14,75

9

Markus Katalowski

Heijen

18

18






36

18














A-klasse












Naam

Plaats

6-jun

13-jun

27-jun

4-jul

11-jul

18-jul

25-jul

Totaal

Gem.

1

Michael Akkermans

Oss

17

18

20

17

20

19

18

129

18,43

2

Theo Vervoort

Groeningen

19

18

16

18

17

17

19

124

17,71

3

Stefan Heiltjes

Oeffelt

16

19

18

16

19

18

18

124

17,71

4

Gerrit Ermers

Oploo

17

16

16

19

19

17

18

122

17,43

5

Annie Verberk

Overloon

19

18

17

18

13

17

19

121

17,29

6

Thijs Sanders

Boekel

18

15

17

16

16

19

19

120

17,14

7

Frans Roersch

Afferden

17

18

17

19

13

16

17

117

16,71

8

Marius Fransen

Beugen

19

16

17

13

15

17

15

112

16

9

Toon Nabuurs

Boekel

17

16

17

17

15

14

14

110

15,71

10

Antoon Graat

Boxmeer

17

9

15

14

10

18

18

101

14,43

11

Chris Rijnen

Groeningen

18

14

16

14

12

12


86

14,33

12

Wesley Arts

Overloon

12

13

19

16

11

12


83

13,83

13

Johan Lourenssen

Escharen

8

20

17

15

18



78

15,6














B-klasse












Naam

Plaats

6-jun

13-jun

27-jun

4-jul

11-jul

18-jul

25-jul

Totaal

Gem.

1

Ben v/d Zanden

Overloon

19

17

16

19

15

16

17

119

17

2

Riny v.d. Bungelaar

Oploo

14

16

14

19

17

16

17

113

16,14

3

Arie v/d Kimmenade

Boekel

17

17

17

17

13

12

17

110

15,71

4

Rinus Thijssen

Groeningen

13

18

14

16

12

19

16

108

15,43

5

Marko Robins

Oeffelt

15

10

18

15

15

13

15

101

14,43














C-klasse












Naam

Plaats

6-jun

13-jun

27-jun

4-jul

11-jul

18-jul

25-jul

Totaal

Gem.

1

Piet Vink

Heijen

13

11

17

15

16

18

17

107

15,29

2

Truus Kusters

Groeningen

16

11

16

18

16

10

16

103

14,71

3

Tiny d Haas

Oeffelt

10

12

20

13

15

14

12

96

13,71

4

Gerrit de Haas

Oeffelt

11

15

11

13

12

11


73

12,17

Eindstand Zomercompetitie Wip Schieten 2016

Beste schutters,


Het St. Theobaldusgilde organiseert:


Op Maandag 29 mei, 12, 19, 26 juni, 3, 10 en 17 juli 2017


Zomer Competitie Kruisboog op de Wip


Deze competitie wordt verschoten op het terrein bij “ut Gildehuus” gelegen aan de Stevensbeekseweg 2b te Overloon. Nabij het Zoopark.


Inschrijven vanaf 18.30 uur tot 21.00 uur.

Inschrijfkosten € 1,00 per serie


Zeven wedstrijden tellen voor het eindklassement.

Men kan inhalen en/of vooruit schieten


Prijzen:

Personeel:  20 schoten. Men wordt ingedeeld in de A, B of C Klasse.

Hiervoor zijn diversen prijzen beschikbaar.


Het St. Theobaldusgilde wenst u een sportieve en gezellige dagen toe.



Met vriendelijke groeten en tot ziens in Overloon.

Namens de schietcommissie St. Theobaldusgilde.


Voor inlichtingen: Geert Arts 0478 – 642561.

E-mail: kruisboogschieten@sinttheobaldusgilde.nl


Zomercompetitie Wip Schieten 2017

zomercomp 2017.pdf
Download de uitnodiging Zomerrcomp.
Zomercomp 2017-7.pdf
Download de Eindstand Zomercomp. 2017


Ere-klasse












Naam

Plaats

29-mei

12-jun

19-jun

26-jun

3-jul

10-jul

17-jul

Totaal

Gem.

1

Geert Arts

Overloon

20

18

20

19

20

18

19

134

19,14

2

Frank Akkermans

Oss

19

19

20

19

18

18

20

133

19

3

Stefan Heiltjes

Oeffelt

15

20

20

18

18

19

18

128

18,29

4

Theo van Kessel

Groeningen

20

20

17

18

17

18

17

127

18,14

5

Jos Graat

Heijen

19

19

19

17

18

16

19

127

18,14

6

Michael Akkermans

Oss

18

16

19

19

18

16

19

125

17,86

7

Theo Vervoort

Groeningen

19

16

18

17

19

16

18

123

17,57

8

Markus Katalowski

Heijen

19

19

15

14

16

16

19

118

16,86

9

Theo Sommers

Oploo

13

17

18

17

17

17

18

117

16,71

10

Peter Jacobs

Groeningen

15

16

15

14

20

16

17

113

16,14

11

Jo Vluggen

Boekel

11

15

16

17

20

16

15

110

15,71

12

Jac Gerrits

Groeningen

19

17






36

18














A-klasse












Naam

Plaats

29-mei

12-jun

19-jun

26-jun

3-jul

10-jul

17-jul

Totaal

Gem.

1

Piet Hendriks

Boxmeer

20

18

18

16

18

19

18

127

18,14

2

Marius Fransen

Beugen

18

18

18

17

16

19

19

125

17,86

3

Arie v/d Kimmenade

Boekel

17

16

19

17

18

17

20

124

17,71

4

Math Rutten

Overloon

19

16

18

18

19

17

16

123

17,57

5

Thijs Sanders

Boekel

16

15

19

16

18

18

20

122

17,43

6

Annie Verberk

Overloon

16

14

19

18

17

17

17

118

16,86

7

Toon Nabuurs

Boekel

15

17

16

14

18

17

16

113

16,14

8

Rinus Thijssen

Groeningen

15

17

18

17

10

17

15

109

15,57

9

Riny v.d. Bungelaar

Oploo

12

11

18

18

15

17

17

108

15,43

10

Ben v/d Zanden

Overloon

15

12

12

19

15

14

18

105

15

11

Thijs van Tilborg

St Anthonis

14

11

9

12

12

10

18

86

12,29

12

Frans Roersch

Afferden

17

17

17

14




65

16,25














B-klasse












Naam

Plaats

29-mei

12-jun

19-jun

26-jun

3-jul

10-jul

17-jul

Totaal

Gem.

1

Chris Rijnen

Groeningen

17

17

18

16

19

13

15

115

16,43

2

Truus Kusters

Groeningen

18

16

13

14

18

14

19

112

16

3

Antoon Graat

Boxmeer

12

13

13

14

14

11

12

89

12,71














Jeugd












Naam

Plaats

29-mei

12-jun

19-jun

26-jun

3-jul

10-jul

17-jul

Totaal

Gem.

1

Martijn Graat

Heijen

15

18

17

20

16

17

19

122

17,43

2

Wesley Arts

Overloon

13

11

17

12

15

17

14

99

14,14